Escalade

 Cenrādis / Прейскурант

 

Kомплектация / Технические данные

Tehniskie dati  / Pieteikties testa braucienam / Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  / (+371) 67 320 044

Ārējais izskats 

ZINĀTNES & MĀKSLAS KVINTESENCE

Radot un izstrādājot nepārspējamu apvidus auto, neizbēgami jāsaskaras ar šķēršļiem un tehnoloģisko novitāšu robežām. High beam LED lukturi padara Escalade par kaut ko vairāk nekā tikai detaļu kopumu. Tas ne tikai izsauc godbijību kā mehānikas meistardarbs, bet arī kopumā paaugstina automobiļu industrijas kvalitātes latiņu attiecībā uz to, ko sagaida pircējs.

NENOGURSTOŠI SLĪPĒTS DĀRGAKMENS  

ĪPAŠI GREZNI LED LUKTURI 

Jā, tas ir standartaprīkojums, taču izpildījuma un dizaina ziņā tas tālu pārsniedz jebkādus standartus. Katrs stikls ir īpaši veidots tā, lai priekšējie lukturi ar high-beam spilgtās, uz iekšu vērstās atstarojošās priekšējo lukturu gaismas būtu gan automašīnas firmas zīme, gan arī augsts rūpnieciskais sasniegums. Ne mazāk iespaidīgs ir patiesi progresīvais LED aizmugurējie lukturi ar gaismas strēlēm, kas ieskauj Escalade gluži kā mākslas darbu. 

NEREDZAMS AIZMUGURĒJAIS STIKLA TĪRĪTĀJS

Apvienojot mākslu un inženierzinātnes augstākajā līmenī, ārējais kopiespaids ir spožs un tīrs, ieskaitot pat tik vienkāršu lietu kā aizmugurējo stikla tīrītāju. Tā vietā, lai ielauztos Escalade harmoniskajā skaistumā, tas ir nevainojami paslēpts tad, kad netiek izmantots, un nekas netraucē atpakaļskatam, vienlaikus izceļot automašīnas tīrās līnijas.

“LABĀKS” NE VIENMĒR NOZĪMĒ “LIELĀKS”

Šajā skaistulē ir paslēpts īsts zvērs.  Eleganti dizainētajā Escalade pukst brīva, mežonīga sirds. Jums vajadzīgs spēks? Jūs to dabūsiet! Ar tādām modernizētajām tehnoloģijām kā mainīgā vārstu laikestate, tiešā iešprice un aktīvā degvielas patēriņa pārvaldība  mūsu iespaidīgais 6.2L V8 dzinējs ir patiešām arī efektīvs.  

LĪDZ ŠIM KLUSĀKAIS ESCALADE

Mēs esam ilgi pūlējušies radīt neuzkrītošu interjeru, ieskaitot akustisku priekšējo stiklu, jauna dizaina durvju ielaidumus ar trīskāršās izolācijas tehnoloģiju, kā arī izmantojot Bose® Active Noise Cancellation trokšņu novēršanas sistēmu. Bose® tehnoloģija aktīvi seko līdzi trokšņa līmenim salonā un caur skaļruņiem sūta nedzirdamas frekvences, lai trokšņus samazinātu.

MAGNĒTISKĀ BRAUKŠANAS VADĪBA

Magnētiskā braukšanas vadība līdzsvaro piekares sportisko sniegumu. Tā līdz pat 1000 reizēm sekundē nolasa ceļa segumu, šķidrumā šķīstošajām magnētiskajām daļiņām reaģējot uz magnētisko lauku un pielāgojot piekari mūžīgi mainīgajiem braukšanas apstākļiem uz ceļa. Gluži kā vingrotājs, kas balansē uz baļķa, šī vadības sistēma piešķir Escalade gandrīz  pārdabisku grāciju kustībā.

 

PILNPIEDZIŅAS LUKSUSS

Vienalga, vai atstājat savu kruīza auto pie jahtkluba vai dodaties garākā ceļa uz vasarnīcu pēc izvēles pieejamā pilnpiedziņas sistēma šķiet greznība tikai līdz brīdim, kad tā izrādās patiešām nepieciešama. Tās pieejamais vilcējaprīkojums padara šo auto ne tikai ekstravagantu, bet arī ļoti ērtu, un tādējādi Escalade var kļūt par kaut ko vairāk nekā Jums jebkad būs nepieciešams.

“DIZAINA IZSTRĀDE IR KĀ CEĻOŠANA LAIKĀ.

JĀSPĒJ STILISTISKI IELŪKOTIES NĀKOTNĒ

VAIRĀKUS GADUS UZ PRIEKŠU.”

-  ČIPS TOULS (CHIP THOLE)

 Cadillac Exteriors dizaina vadītājs

 

 

Aprīkojuma līmeņi

 Premium

 Platinum

   PREMIUM: Revolucionāras tehnoloģijas un bagātīgs luksusa iespēju klāsts

• CUE (Cadillac User Experience) informācijas un izklaides skaņu sistēma ar 16 Bose® Centerpoint® Surround Sound skaļruņiem un iebūvētu navigāciju
• Vadītāja brīdināšanas pakete
• Vadītāja palīgaprīkojuma pakete
• Ādas sēdekļi ar elektriski regulējamām 12 pozīcijām vadītāja un priekšā sēdošā pasažiera sēdeklim
• Pēc izvēles pieejama magnētiskā braukšanas vadība
• 360 grādu apkārtskata kamera

• 22" dubulti septiņspieķu krāsoti diski ar hroma ieliktņiem
• Aizmugurējā sēdekļa izklaides sistēma ar 9" diagonālo iekārto ekrānu
• Apsildāmi un dzesējami priekšējie sēdekļi un apsildāmi otrās rindas sēdekļi

• Pilnkrāsu Head-Up displejs (HUD)
• Elektriskā brīvroku sistēma, programmējami paceļamie vārti

   PLATINUM: Iekļauj vai aizvieto Premium kolekcijas aprīkojumu, kā arī

• Platinum ārējā izskata pakete
• Ledusskapis centrālās konsoles nodalījumā
• Elektriski izvelkamas palīgkāpnes ar LED grīdas apgaismojumu
• 22” diski, unikāls Platinum klases dizains 

 

       Krāsas

 

 

 

Diski

 

 

 

INTERJERS

 

Aprīkojuma līmeņi

 Premium

 Platinum

 

PREMIUM: Revolucionāras tehnoloģijas un bagātīgs luksusa iespēju klāsts

• CUE (Cadillac User Experience) informācijas un izklaides skaņu sistēma ar 16 Bose® Centerpoint® Surround Sound skaļruņiem  un iebūvētu navigāciju
• Vadītāja brīdināšanas pakete
• Vadītāja palīgaprīkojuma pakete 
• Ādas sēdekļi ar elektriski regulējamām 12 pozīcijām vadītāja un priekšā sēdošā pasažiera sēdeklim
• Pēc izvēles pieejama magnētiskā braukšanas vadība
• 360 grādu apkārtskata kamera

• 22" dubulti septiņspieķu krāsoti diski ar hroma ieliktņiem
• Aizmugurējā sēdekļa izklaides sistēma ar 9" diagonālo iekārto ekrānu 
• Apsildāmi un dzesējami priekšējie sēdekļi un apsildāmi otrās rindas sēdekļi

• Pilnkrāsu Head-Up displejs (HUD)
• Elektriskā brīvroku sistēma, programmējami paceļamie vārti.

 

   PLATINUM: Iekļauj vai aizvieto Premium kolekcijas aprīkojumu, kā arī

• Platinum ārējā izskata pakete
• Ledusskapis centrālās konsoles nodalījumā
• Elektriski izvelkamas palīgkāpnes ar LED grīdas apgaismojumu
• 22” diski, unikāls Platinum klases dizains 

     

MŪSU DĀRGAKMENS KRONĪ – SATURS, KAS PILNĪBĀ ATBILST FORMAI

Ideālo materiālu atrašana unikālā Escalade radīšanai prasīja ilgu un rūpīgu izpēti, un mēs tādu veicām. Tā rezultātā mums izdevās radīt absolūta luksusa sajūtu, sākot ar rūpīgi atlasītu rožkoku un riekstkoku un beidzot ar skaisti izgrieztiem un sašūtiem kvalitatīvas ādas akcentiem.

GRIEZTA & ŠŪTA ĀDA

Escalade salonu veidojuši talantīgākie amatnieki, radot vēl nepārspēta luksusa iespaidu. Ar augstākās kvalitātes ādu ar rokām tapsētā un krustdūrienā apšūtā stūre piešķir personisku raksturu, savukārt ādas sēdekļu apdare pretendē uz jaunu izsmalcinātības līmeni automašīnu interjerā.

 

STANDARTA ELEKTRISKI ATLOKĀMS
TREŠĀS RINDAS SĒDEKLIS
DZESĒJAMI PRIEKŠĒJIE SĒDEKĻI  
   
 STANDARTA NAVIGĀCIJA  APSILDĀMIE SĒDEKĻI PRIEKŠĀ UN OTRAJĀ RINDĀ
 Ceļvedis brīžiem, kad tas nepieciešams. Ar 8” diagonālo skārienjutīgo ekrānu aprīkotais Escalade aizvedīs Jūs pareizā virzienā, lai kurp arī nevestu ceļš.  Būt kopā ar Escalade vēl nekad nav bijis tik patīkami. Tas piedāvā nebijušu komforta līmeni, pēc vēlēšanās apsildot jūsu izvēlēto sēdvietu. Tā kā apsildāmie sēdekļi ir gan priekšā, gan aizmugurē, Escalade piedāvā visplašāko vietu izvēli.

 

 “IZSMALCINĀTI NOFORMĒTI AMATNIECĪBAS ATKLĀJUMI”

 - ĒRIKS KLOU (ERIC CLOUGH)

Cadillac Interiors direktors interjera dizaina jomā

 

INFORMĀCIJAS UN MEDIJU SISTĒMA “CADILLAC CUE” 16 SKAĻRUŅU BOSE® ­ CENTERPOINT® 

Izvietota elegantā ekrānā CUE - Cadillac User Experience – sistēma darbojas līdzīgi kā planšetdators. Tā intuitīvi reaģē uz pieskārieniem un atpazīst Jūsu balsi, turklāt to iespējams sinhronizēt ar citām ierīcēm.

 

 SURROUND SOUND skaņu sistēma
 
HEAD-UP DISPLEJS  4 POZĪCIJĀS PĀRKONFIGURĒJAMS DISPLEJS
 Konfigurējams standarta iekārtais displejs, kura dizainu iedvesmojušas aizsardzības tehnoloģijas. Pilnkrāsu saskarne tiek ērti projicēta uz aizsargstikla, parādot nepieciešamo informāciju, piemēram, braukšanas ātrumu, tahometru, navigāciju utt. Šī viedā sistēma palīdz pievērst uzmanību ceļam un padara braukšanu drošāku.  Pielāgojiet 12,3” LCD  displeju, izvēloties tajā paralēli tradicionālajiem automašīnas datiem aplūkot vēl kādu no kopskaitā četrām iespējām – navigāciju, izklaidi vai elpu aizraujošus 3D automašīnu attēlus

DROŠĪBA

KOPIENA AR 420 ZIRGSPĒKIEM PRIEKŠGALĀ

Drošība sākas ar stipriem pamatiem. Un katram Escalade tādi ir. Automašīnas drošības karkass ir konstruēts, izmantojot īpaši izturīgu tērauda sakausējumu un daudzus citus modernus materiālus. Drošību  vēl vairāk pastiprina stratēģiski izvietotās trieciena zonas, kas paredzētas, lai pasargātu Jūs un Jūsu pasažierus, ja notiek kas negaidīts.

  
   
  VADĪTĀJA BRĪDINĀŠANAS PAKETE 
 

Šī standarta pakete ir drošības garantija. Tā piedāvā brīdināšanas sistēmu, izbraucot no joslas, joslas maiņas brīdinājuma signālu, brīdināšanu par joslas šķērsojošu satiksmi aizmugurē, “aklās zonas” brīdinājuma signālu, sēdekļa brīdinājuma signālu un brīdinājuma signālu par iespējamu frontālu sadursmi.

 

     
VESELI  SEPTIŅI  GAISA SPILVENI   UZLABOTA PRETAIZDZĪŠANAS SISTĒMA

Drošību sniedz arī skaitļi, un Escalade tāds ir skaitlis septiņi. Tie ir septiņi gaisa spilveni - stratēģiski izvietoti tā, lai sniegtu paaugstinātu aizsardzību virzienā uz visām četrām debespusēm, sākot jau ar pasaulē pirmo luksusa apvidus auto priekšējo centrālo gaisa spilvenu – tas ir priekšā iebūvēts gaisa spilvens, kas palīdz samazināt ievainojumu risku automašīnas vadītājam un priekšā sēdošajam pasažierim sāniskas sadursmes gadījumā. Septiņi šobrīd ir vairāk nekā tikai veiksmīgs skaitli.

 

   
       
VADĪTĀJA PALĪGAPRĪKOJUMA PAKETE         INTELLIBEAM PRIEKŠĒJIE LUKTURI
Šī pakete darbojas gandrīz nojautas līmenī – tajā ietilpst pielāgojama kruīzkontrole, pilna ātruma kontroles sistēma, kura izmanto uz priekšu pavērstu radaru, lai dabiski noregulētu ātrumu un ieturētu drošu distance. Automātiskā drošības jostu aizsprādzēšanas sistēma notur Jūs sēdeklī, savukārt inteliģentā bremžu vadība mīkstina sadursmes triecienu, samazinot bremžu atbildes laiku lēnas, nenovēršamas sadursmes gadījumā. Escalade piedāvā nākotni drošības aprīkojuma jomā.         Izmantojot īpašu sensoru, kas nolasa apkārt esoši transportlīdzekļu apgaismojumu, ātrumu un kustību, IntelliBeam®  priekšējie lukturi intuitīvi pielāgo lukturus tā, ka Jums pat nav jānospiež neviena podziņa.

 

"ESCALADE  IEMIESO JAUNĀS PAAUDZES DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJAS.”
–  Stīvs Soutvels (STEVE SOUTHWELL)
Cadillac drošības inženieris

 

NODERĪGAIS LUKSUSS

ELEKTRISKI SALOKĀMI TREŠĀS RINDAS SĒDEKĻI DAŽU SEKUNŽU LAIKĀ

NEPĀRSPĒJAMA FORMA UN NEPĀRSPĒJAMAS FUNKCIJAS

Sasniedzot augstākās virsotnes, ir tikai viens ceļš – tiekties nokļūt vēl augstāk! Tieši tādēļ Escalade piedāvā vēl vairāk dažādus bagāžas nodalījumus, nepārspētas jaunās tehnoloģijas un virkni uzlabotu funkciju. Mums uzlabojumi nav tikai izaicinājums, mums tie ir mērķis.

 

 

   
       CENTRĀLĀS KONSOLES NODALĪJUMS
 

Viedtālrunim nepieciešama vieda konsole. Tieši tādēļ mēs radījām konsoli ar vairākām USB pieslēgvietām un pieskārienā patīkamu, mīkstu tapsējumu. Tas ir gudri dizainēts nodalījums Jūsu elektroniskajām ierīcēm, kurā pietiks vietas arī planšetdatoram vai pat nelielam klēpjdatoram. Un tā kā ne visām ierīcēm ir USB, nodalījumā ir iebūvēta arī 230V  strāvas rozete. Nodalījuma ārpuse veidota kā mīksts, ar augstākās kvalitātes grieztu un šūtu materiālu apdarināts elkoņa  balsts,  kas, izprotot Jūsu mīlestību pret lielām lietām, aprīkots ar atbilstoša izmēra krūzīšu turētājiem.

 

 
 TRI-ZONE AUTOMĀTISKĀ KLIMATA KONTROLE

VAIRĀK VIETAS BAGĀŽAI   Papildus atlokāmajiem trešās rindas sēdekļiem Escalade ESV piedāvā 3400 litru kravas ietilpību un vairāk nodalījumu bagāžai nekā jebkad agrāk. Vienalga, vai jāpārvadā gadsimta vidus klubkrēsls vai baroka vāze, automašīnu iespējams pielāgot Jums atbilstošākajā veidā.

 

 
      
 3,75 TONNU MAKSIMĀLĀ VILKŠANAS KAPACITĀTE      LIELAS, ĒRTAS DURVIS

 

“MĒS ZINĀJĀM, KAS VAJADZĪGS 

 UN KO MĒS VĒLAMIES, UN PĒC TAM MĒS 

PACĒLĀM LATIŅU. ”

   -  MARKS MEINVILS (MARC MAINVILLE) 

Cadillac Exteriors galvenais radošais dizainers

 

Uzzini vairāk par piedāvājumu pie tirdzniecības konsultantiem:

                                 

 

 

 
               

Jānis Vītiņš

T (+371) 67 830 712

M (+371) 26 600 797

E Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

                   Ojārs Gailītis

T (+371) 67 830 710   

M (+371) 25 770 052

E Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

 

Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes Ladbrokes full information
Downlaod Premium Themes