PIRMAIS CADILLAC CT6 VĒSTURĒ

 

Mēs esam radījuši no jauna prestižo sedanu. Ar pirmo CT6 vēsturē, Cadillac ir uzsācis greznu ceļojumu, kas liek pamatus jauniem izcilības standartiem. Ar novatorisku inženieriju un skaistu apdari apveltītais CT6 nodrošina neredzētu dinamisku sniegumu Premium klases automašīnu vidū. Jaudīgs, tomēr vienlaikus ekonomisks dzinējs veido pilnīgi jaunu, vieglu automašīnas stilu neaizmirstamai braukšanas pieredzei, kurā apvienojas ātrums, stabilitāte un drošība. Turklāt katrs ceļojums ikvienam sniedz augstākā līmeņa komfortu un ērtība, ko piedāvā individuāli regulējama klimata kontrole, īpaši ērti sēdekļi ar pieciem masāžas režīmiem un pēc izvēles pieejamu Bose® Panaray® apskaņošanas sistēmu ar 34 skaļruņiem. Rezultāts ir drosmīga ambīciju izpausme. 

Luksusauto Cadillac CT6 pirmais tests Latvijā. Skaties Auto ziņas 

ПЕРВЫЙ В ИСТОРИИ CADILLAC CT6

Мы вновь создали престижный седан. С первым в истории CT6, Cadillac начал свой амбициозный путь, закладывая основы новых стандартов великолепия. Изящный и превосходно оснащённый CT6 объединяет в себе инновационные достижения в области автомобилестроения и дизайна. Динамичные ходовые характеристики выделяют CT6 из автомобилей класса премиум. Инновационный, мощный и при этом экономичный двигатель в сочетании с легковесным каркасом делает CT6 маневренным, надежным и безопасным автомобилем. Каждая поездка станет незабываемой благодаря индивидуальному климат-контролю, необыкновенно комфортным сиденьям с пятью режимами массажа, а также аудиосистеме Bose® Panaray®  с 34 динамиками. CT6 – это воплощение самых смелых амбиций.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  /Отправить запрос  (+371) 67 320 044 

Cenrādis / Прейскурант

Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes Ladbrokes full information
Downlaod Premium Themes